قیمت خودرو در مشهد روند نزولی دارد

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد گفت: همزمان با افت قیمت ارز بویژه دلار در بازار کشور، قیمت خودروهای داخلی و خارجی روند نزولی گرفته و کاهش قیمت زیادی داشته است.

به گزارش اعتمادساز، حسین حسینی افزود: هم اینک خودروهای داخلی ۲ تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال نسبت به گذشته کاهش قیمت داشته، افت قیمت خودروهای خارجی نیز در این مدت بین چهار تا پنج میلیارد ریال در بازار بوده است.

وی بیان کرد: در حالی که قیمت خودروها در بازار مشهد همچنان روند نزولی دارد، خرید و فروش خودرو به صفر رسیده و بازار در رکود کامل است.

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد در پاسخ به سوالی در خصوص ثبت‌نام نمایشگاه‌داران در سامانه یکپارچه خودرو برقی گفت: نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد تمایل زیادی برای فروش خودروهای برقی دارند اما باید در ابتدا هم زیرساخت آن و هم دسترسی به این سامانه فراهم شود.

حسینی با اشاره به خدمات دهی رایگان نمایشگاه‌داران خودرو در مشهد در زمان بروز سیل اظهار کرد: نمایشگاه‌داران در این مدت به صورت رایگان خودروهای سنگین خود از جمله لودر، بولدوزر و تانکر را در اختیار خدمات دهندگان به مردم گذاشتند.

ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید