تلاش کارگران منجر به ایجاد امنیت اقتصادی می‌شود

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، گفت: تلاش کارگران منجر به ایجاد امنیت اقتصادی می‌شود و این امنیت، خونخواهی از سرداران نظامی و مردم فلسطین در اقدام سپاه پاسداران انقلاب و عملیات وعده صادق را فراهم می‌کند.

به گزارش اعتمادساز، سیدصولت مرتضوی در جشن بزرگ کارگران که با حضور 25 هزار کارگر شامگاه دوشنبه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد، ضمن ابلاغ سلام رئیس دولت سیزدهم به کارگران و خانواده آنان، اظهار داشت: رهبر انقلاب کارگر ایرانی را ستون فقرات تولید کشور می‌دانند و در روایات اسلامی نیز به جایگاه پر اهمیت نیروی کار و کارگر توجه بسیاری شده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان کارگری و کارفرمایی اشاره داشتند که از نگاه اسلام کارگر صاحب ارزش و کرامت است و این موضوع نشان از تفاوت دیدگاه اسلام با سایر تمدن‌ها و جوامعی است که به کارگر صرفا نگاه ابزاری دارند.

مرتضوی تصریح کرد: توجه به امنیت شغلی، آتیه، مسکن و دیگر مسائلی که موجب آسایش خاطر کارگران می‌شود از دغدغه‌های مهم دولت مردمی سیزدهم است از طرفی تلاش کارگران منجر به ایجاد امنیت اقتصادی می‌شود و این امنیت، خونخواهی از سرداران نظامی و مردم فلسطین در اقدام سپاه پاسداران انقلاب و عملیات وعده صادق را فراهم می‌کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص وضعیت مردم مظلوم فلسطین نیز، گفت: هم اکنون شاهد هستیم که مردم فلسطین به خاطر دفاع از خاک و حق حیات خود، مورد شدیدترین حملات و تجاوزات رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته اند که این اقدامات ظالمانه با حمایت دولت های غربی ادامه دارد.

مصطفی فیضی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز اظهار داشت: آستان قدس رضوی افتخار مشارکت در حوزه تولید را دارد و این در حالی است که در کنار زیارت، فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی و توجه به نیاز جامعه در دهه‌های بعد از انقلاب مورد توجه قرار گرفته و تولیت نیز در این زمینه اقدام کرده است.

وی افزود: آستان قدس رضوی افتخار دارد با شرکت‌های و کارخانه‌های متعدد در زمینه‌های متعدد با جمعیت بیش از 14 هزار کارگر در ارتباط باشد تا نیازهای خود و جامعه تامین شود.

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید